Kontakt

Mød medarbejderne hos Phiro.
Tøv endelig ikke med at tage fat i os, hvis du har brug for rådgivning til din næste 3D visualisering.

Mogens Hansen

DIREKTØR, EJER

Uddannet tømrer og bygningskonstruktør. Mogens leder det daglige arbejde hos Phiro, og har i mere end 10 år primært håndteret projektledelse, modellering, 3D-arbejde og postproduction.

Mail: mogens@phiro.dk
Telefon: 00 45 30 63 82 23

Rasmus Friis Skovgaard

MEDEJER, SALGSANSVARLIG

MA og uddannet multimedia animator ((Tech College, Aalborg, and C.F. Møller, Aarhus). Rasmus har været ansat hos Phiro siden 2008, og håndterer projektledelse, og salg.


Mail: rasmus@phiro.dk
Telefon: 00 45 51 90 84 46




Line Talbo Bach

PROJEKTLEDER

Kandidatgrad i Medievidenskab. Lines primær funktion er projektledelse. Men hun varetager øvrige opgaver omkring marketing og salg til key accounts.

Mail: line@phiro.dk
Telefon: 00 45 92 90 00 64

Nick Buchtrup Jensen

SENIOR 3D-GRAFIKER

Mail: nick@phiro.dk
Telefon: 00 45 27 58 33 72

Sebastian Appel

3D-GRAFIKER

Mail: sebastian@phiro.dk

Stefan Brandt Walsh

Stefan Brandt Walsh

3D-GRAFIKER

Mail: stefan@phiro.dk
Phone: 00 45 931 08 223

Troels Rasmussen

Troels Rasmussen

3D-GRAFIKER

Mail: troels@phiro.dk
Phone: 00 45 929 000 61

Alexander Peder Skarving

Alexander Peder Skarving

3D-GRAFIKER

Mail: alexander@phiro.dk
Phone: 00 45 929 000 62

Lennart Hjortshøj Fogh

Lennart Hjortshøj Fogh

3D-GRAFIKER

Mail: lennart@phiro.dk

Niels Bonnerup Jepsen

Niels Bonnerup Jepsen

3D-GRAFIKER

Mail: niels@phiro.dk

Carl Emil Andersen

Carl Emil Andersen

ELEV

Mail: carlemil@phiro.dk

Emilie Maja Schmidt

ELEV

Mail: ems@phiro.dk

Simon Birch Rasmussen

Simon Birch Rasmussen

ELEV

Mail: sbr@phiro.dk

Bestyrelsesmedlemmer

Fra ventre mod højre: Rasmus Friis Skovgaard (medejer) | Bo Vallentin | Agner Nautrup | Mogens Hansen (ejer) | Sven-Ove Christensen (formand and medejer)